|
5491 SW 188th Avenue , Southwest Ranches
|
$1,075,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,624 SQFT
|
$662
/SF
|
1978
|
COUNTRY ACRES
|
|
5191 SW 188th Avenue , Southwest Ranches
|
$1,199,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
2,300 SQFT
|
$521
/SF
|
1977
|
Country Estates 91-16 B
|
|
4830 SW 188th Ave , Southwest Ranches
|
$1,199,000
|
|
4 beds
|
3 baths
|
1,948 SQFT
|
$616
/SF
|
1977
|
ALAMO COUNTRY ESTATES
|
|
5191 188th Ave , Southwest Ranches
|
$1,199,900
|
|
3 beds
|
2 baths
|
2,300 SQFT
|
$522
/SF
|
1977
|
Country Estates 91-16 B
|
|
16200 SW 49th Street , Southwest Ranches
|
$1,485,000
|
|
3 beds
|
3 baths
|
2,374 SQFT
|
$626
/SF
|
2001
|
Chambers Land Co Sub Ne1/
|
|
6411 SW 185th way , Southwest Ranches
|
$1,560,000
|
2%
|
4 beds
|
2 baths
|
3,059 SQFT
|
$510
/SF
|
1978
|
jomnel terace
|
|
5021 SW 168th Ave , Southwest Ranches
|
$1,595,000
|
3%
|
4 beds
|
2/1 baths
|
3,162 SQFT
|
$504
/SF
|
1981
|
CHAMBERS LAND CO SUB NW1/
|
|
5490 SW 128th Ave , Southwest Ranches
|
$1,595,000
|
11%
|
4 beds
|
2 baths
|
2,478 SQFT
|
$644
/SF
|
1973
|
FLA FRUIT LANDS CO SUB NO
|
|
17101 SW 64th Ct , Southwest Ranches
|
$1,629,000
|
2%
|
4 beds
|
3 baths
|
2,968 SQFT
|
$549
/SF
|
1995
|
ORCHID ESTATES
|
|
17611 SW 66th St , Southwest Ranches
|
$1,689,999
|
3%
|
4 beds
|
3 baths
|
2,492 SQFT
|
$678
/SF
|
1973
|
CHAMBERS SUB SE1/4
|
|
18201 SW 70th Pl , Southwest Ranches
|
$1,700,000
|
|
5 beds
|
3 baths
|
2,118 SQFT
|
$803
/SF
|
1978
|
CHAMBERS SUB SW1/4
|
|
17000 63 MANOR , Southwest Ranches
|
$1,799,900
|
|
5 beds
|
3 baths
|
4,078 SQFT
|
$441
/SF
|
2001
|
GREEN MEADOWS
|
|
6300 SW 181st Ln , Southwest Ranches
|
$1,850,000
|
17%
|
4 beds
|
4 baths
|
3,222 SQFT
|
$574
/SF
|
1972
|
CHAMBERS SUB NW1/4
|
|
4650 SW 126th Ave , Southwest Ranches
|
$1,980,000
|
|
6 beds
|
6 baths
|
- SQFT
|
-
/SF
|
2025
|
NONE
|
|
20401 SW 48th Pl , Southwest Ranches
|
$1,997,000
|
20%
|
5 beds
|
4 baths
|
4,651 SQFT
|
$429
/SF
|
2009
|
TRAILS OF EL RANCHO ACRES
|
|
4931 SW 167th Ave , Southwest Ranches
|
$2,000,000
|
|
5 beds
|
3/1 baths
|
3,526 SQFT
|
$567
/SF
|
1988
|
CHAMBERS LAND CO SUB NW1/
|
|
4830 SW 159th Avenue , Southwest Ranches
|
$2,289,750
|
|
5 beds
|
3/1 baths
|
4,250 SQFT
|
$539
/SF
|
2022
|
CIRCLE S ESTATES
|
|
18901 SW 63rd St , Southwest Ranches
|
$2,400,000
|
|
6 beds
|
3 baths
|
3,643 SQFT
|
$659
/SF
|
1989
|
GRIFFIN 345 PLAT
|
|
14130 56th Mnr , Southwest Ranches
|
$2,450,000
|
|
4 beds
|
2/1 baths
|
3,845 SQFT
|
$637
/SF
|
1976
|
EVERGLADES SUGAR & LAND C
|
|
4950 SW 158th Avenue , Southwest Ranches
|
$2,495,000
|
3%
|
6 beds
|
5 baths
|
5,661 SQFT
|
$441
/SF
|
2024
|
CIRCLE S ESTATES
|