Eng
ENG
305-494-1767
Apply Filters
0 to 20 results of 51
Development/Subvision
82 Tortuga Road , Palm Springs
$325,000
24%
2
beds
1
baths
927 SQFT
$351
/SF
1959
Palm Spgs Village 08
59 Andros , Palm Springs
$400,000
2
beds
1
baths
1,058 SQFT
$378
/SF
1963
PALM SPRINGS VILLAGE 8
1729 S Congress Avenue , Palm Springs
$400,000
4
beds
2
baths
1,420 SQFT
$282
/SF
1958
PALM SPRINGS VILLAGE 1
3837 Gulfstream Road , Palm Springs
$430,000
33%
3
beds
3
baths
1,406 SQFT
$306
/SF
1942
LAKEWOOD GARDENS PL 1 IN
2695 Hayden Drive , Palm Springs
$450,000
9%
3
beds
1/1
baths
1,648 SQFT
$273
/SF
1957
MANGO HEIGHTS
63 Andros , Palm Springs
$450,000
3
beds
1/1
baths
1,100 SQFT
$409
/SF
1962
PALM SPRINGS VILLAGE 8
320 Winged Foot Road , Palm Springs
$450,000
4%
3
beds
2
baths
1,072 SQFT
$420
/SF
1958
PALM SPRINGS VILLAGE 2
425 Palo Alto Drive , Palm Springs
$474,000
2
beds
2
baths
1,165 SQFT
$407
/SF
1970
PALM SPRINGS VILLAGE 4
425 Palo Alto , Palm Springs
$475,000
3
beds
2
baths
1,165 SQFT
$408
/SF
1970
PALM SPRINGS VILLAGE 4
63 Andros Road , Palm Springs
$479,000
6%
3
beds
1/1
baths
1,100 SQFT
$435
/SF
1962
PALM SPRINGS VILLAGE 8
3221 Johns Place , Palm Springs
$479,900
2%
3
beds
2/1
baths
1,826 SQFT
$263
/SF
2013
SOUTHWIND SPRINGS
67 Tortuga , Palm Springs
$499,000
4
beds
2
baths
1,308 SQFT
$381
/SF
1959
PALM SPRINGS VILLAGE 8
2695 Hayden , Palm Springs
$499,999
3
beds
2
baths
1,648 SQFT
$303
/SF
1957
MANGO HEIGHTS
337 Lake , Palm Springs
$506,000
3
beds
2
baths
1,743 SQFT
$290
/SF
1958
VILLAGE OF PALM SPRINGS PLAT 2LT 7 BLK 14
324 Davis Rd , Palm Springs
$525,000
5
beds
2
baths
1,533 SQFT
$342
/SF
1971
Palm Spgs Village 05
3104 Evergreen , Palm Springs
$529,999
1%
4
beds
3
baths
1,384 SQFT
$383
/SF
1972
Evergreen Acres
428 Alemeda , Palm Springs
$539,000
4
beds
2
baths
1,776 SQFT
$303
/SF
1972
PALM SPRINGS VILLAGE 4
328 Riverdale Rd , Palm Springs
$550,000
4
beds
2
baths
1,572 SQFT
$350
/SF
1969
PALM SPRINGS VILLAGE 2
305 Henthorne Drive , Palm Springs
$555,888
2%
4
beds
2
baths
1,840 SQFT
$302
/SF
1958
PALM SPRINGS VILLAGE 1
305 Henthorne , Palm Springs
$563,222
4
beds
2
baths
1,840 SQFT
$306
/SF
1958
PALM SPRINGS VILLAGE 1
1
2
3
Next
>>
Steve Samuels
Broker
305-494-1767
Email Steve
WhatsApp
Viber