|
4231 Arbor , Palm Beach Gardens
|
$359,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,125 SQFT
|
$319
/SF
|
1961
|
PALM BEACH SQUARE UNIT 3
|
|
3664 Everglades Rd , Palm Beach Gardens
|
$373,500
|
36%
|
3 beds
|
1 baths
|
1,340 SQFT
|
$279
/SF
|
1962
|
PALM BEACH CABANA COLONY
|
|
3533 Florida Boulevard , Palm Beach Gardens
|
$380,000
|
11%
|
3 beds
|
1/1 baths
|
925 SQFT
|
$411
/SF
|
1961
|
PALM BEACH CABANA COLONY 1
|
|
3533 Florida , Palm Beach Gardens
|
$390,000
|
9%
|
3 beds
|
1/1 baths
|
925 SQFT
|
$422
/SF
|
1961
|
PALM BEACH CABANA COLONY 1
|
|
1702 Silverleaf Oak Court , Palm Beach Gardens
|
$399,000
|
5%
|
2 beds
|
2 baths
|
1,152 SQFT
|
$346
/SF
|
1991
|
OAKS-SUNTERRACE
|
|
12292 Hillman Drive , Palm Beach Gardens
|
$415,000
|
3%
|
3 beds
|
1 baths
|
1,036 SQFT
|
$401
/SF
|
1970
|
Cabana Colony
|
|
5156 Elpine Way , Palm Beach Gardens
|
$420,000
|
6%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,580 SQFT
|
$266
/SF
|
1999
|
WOODBINE PAR E
|
|
3762 Florida , Palm Beach Gardens
|
$425,000
|
1%
|
3 beds
|
1 baths
|
925 SQFT
|
$459
/SF
|
1961
|
PALM BEACH CABANA COLONY 1
|
|
12212 Acapulco , Palm Beach Gardens
|
$427,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,279 SQFT
|
$334
/SF
|
1961
|
PALM BEACH CABANA COLONY 1
|
|
2427 24th Lane , Palm Beach Gardens
|
$430,000
|
|
2 beds
|
2/1 baths
|
- SQFT
|
-
/SF
|
1978
|
Garden Lakes
|
|
9322 N Military Trail , Palm Beach Gardens
|
$439,000
|
|
2 beds
|
1/1 baths
|
1,303 SQFT
|
$337
/SF
|
1962
|
PALM BEACH SQUARE UNIT 5
|
|
4366 Bamboo Drive , Palm Beach Gardens
|
$439,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,125 SQFT
|
$390
/SF
|
1961
|
PALM BEACH SQUARE UNIT 4
|
|
5156 Elpine , Palm Beach Gardens
|
$439,900
|
2%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,580 SQFT
|
$278
/SF
|
1999
|
WOODBINE PAR E
|
|
3852 Catalina , Palm Beach Gardens
|
$441,000
|
10%
|
4 beds
|
1/1 baths
|
1,200 SQFT
|
$368
/SF
|
1961
|
CABANA COLONY
|
|
505 Sandtree , Palm Beach Gardens
|
$450,000
|
|
3 beds
|
2/1 baths
|
1,580 SQFT
|
$285
/SF
|
1980
|
SANDTREE
|
|
9277 Bloomfield Drive , Palm Beach Gardens
|
$450,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,028 SQFT
|
$438
/SF
|
1961
|
Palm Beach Square
|
|
9277 Bloomfield , Palm Beach Gardens
|
$450,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,028 SQFT
|
$438
/SF
|
1961
|
Palm Beach Square
|
|
9141 Birmingham Drive , Palm Beach Gardens
|
$450,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,434 SQFT
|
$314
/SF
|
1960
|
PALM BEACH SQUARE UNIT 1
|
|
3265 Capri , Palm Beach Gardens
|
$475,000
|
|
4 beds
|
2 baths
|
2,006 SQFT
|
$237
/SF
|
1968
|
PALM BEACH CABANA COLONY EAST
|
|
49 Admirals Court , Palm Beach Gardens
|
$485,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,174 SQFT
|
$413
/SF
|
1988
|
BRISTOL CLUB AT PGA NATL
|