Eng
ENG
305-494-1767
Apply Filters
0 to 20 results of 58
Development/Subvision
9058 NW 192nd Terrace , Miami Lakes
$555,000
3
beds
2
baths
958 SQFT
$579
/SF
1996
LAKES ON THE GREEN NORTH
6616 E Miami Lakes Dr E , Miami Lakes
$559,999
2
beds
2
baths
790 SQFT
$709
/SF
1972
MIAMI LAKES-LAKE KATHARIN
12343 SW 195th Ter , Miami
$560,000
3
beds
2
baths
1,627 SQFT
$344
/SF
1985
SOUTH MIAMI LAKES
19757 SW 124th Ave , Miami
$595,000
3
beds
2
baths
1,349 SQFT
$441
/SF
1987
SOUTH MIAMI LAKES
13246 SW 9th Ter , Miami
$650,000
7%
3
beds
2
baths
1,964 SQFT
$331
/SF
1981
TAMIAMI LAKES SEC 5
13216 SW 10th Ter , Miami
$669,000
4%
4
beds
2/1
baths
2,037 SQFT
$328
/SF
1980
TAMIAMI LAKES SEC 5
13267 SW 9th Ln , Miami
$670,000
2%
3
beds
2/1
baths
1,940 SQFT
$345
/SF
1981
TAMIAMI LAKES SEC 5
8761 NW 142nd St , Miami Lakes
$690,000
4%
3
beds
2/1
baths
1,623 SQFT
$425
/SF
1996
COLORAMA ESTATES
8748 NW 143rd Ter , Miami Lakes
$690,000
4
beds
2/1
baths
2,087 SQFT
$331
/SF
1996
SERENITY POINT
1200 SW 136th Pl , Miami
$690,000
3
beds
3
baths
1,687 SQFT
$409
/SF
1980
TAMIAMI LAKES SEC 4
12330 SW 195th Ter , Miami
$697,000
5%
4
beds
2
baths
1,824 SQFT
$382
/SF
2026
SOUTH MIAMI LAKES
13224 SW 10 TE , Miami
$699,900
4
beds
2/1
baths
2,304 SQFT
$304
/SF
1980
TAMIAMI LAKES SEC 5,WESTBROOK
8790 NW 142nd St , Miami Lakes
$710,000
3
beds
2
baths
1,878 SQFT
$378
/SF
1996
AVALON ESTATES
14525 NW 88th Avenue , Miami Lakes
$715,000
3
beds
2
baths
1,606 SQFT
$445
/SF
1999
Serenity Pointe
13208 SW 10th Ln , Miami
$720,000
4
beds
2/1
baths
2,384 SQFT
$302
/SF
1980
TAMIAMI LAKES SEC 5
14231 Lake Candlewood Ct , Miami Lakes
$785,000
3
beds
1
baths
1,130 SQFT
$695
/SF
1963
Miami Lakes Sec 01
16238 NW 91st Ave , Miami Lakes
$830,000
3
beds
2
baths
1,673 SQFT
$496
/SF
2001
ROYAL GARDEN ESTATES
14172 NW 87th Ct , Miami Lakes
$875,000
2%
4
beds
2/1
baths
1,806 SQFT
$484
/SF
1996
AVALON ESTATES RE-PLAT
13170 SW 20th St , Miami
$889,000
1%
4
beds
2
baths
2,435 SQFT
$365
/SF
1977
TAMIAMI LAKES SEC 1
16828 NW 83rd Pl , Miami Lakes
$895,900
10%
3
beds
3
baths
1,948 SQFT
$460
/SF
1987
2ND ADDN TO ROYAL OAKS
1
2
3
Next
>>
Steve Samuels
Broker
305-494-1767
Email Steve
WhatsApp
Viber