|
3371 8th Ct , Lauderhill
|
$295,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
836 SQFT
|
$353
/SF
|
1959
|
Sunrise Heights 48-37 B
|
|
1790 NW 56th Avenue , Lauderhill
|
$320,000
|
19%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,345 SQFT
|
$238
/SF
|
1999
|
THE ESTATES OF WIMBLEDON
|
|
3851 NW 4th Place , Lauderhill
|
$345,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,267 SQFT
|
$272
/SF
|
1956
|
GREENLEAF
|
|
1820 NW 35th Avenue , Lauderhill
|
$350,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
976 SQFT
|
$359
/SF
|
1965
|
WESTWOOD PARK SEC 4
|
|
931 NW 34th Way , Lauderhill
|
$350,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
836 SQFT
|
$419
/SF
|
1959
|
SUNRISE HEIGHTS
|
|
, Lauderhill
|
$355,000
|
4%
|
3 beds
|
1 baths
|
762 SQFT
|
$466
/SF
|
1963
|
BROWARD 2ND ADD AMEN
|
|
3235 NW 2nd St , Lauderhill
|
$359,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
960 SQFT
|
$374
/SF
|
1954
|
BROWARD MANOR
|
|
2019 NW 55th Terrace , Lauderhill
|
$375,000
|
6%
|
4 beds
|
2/1 baths
|
1,348 SQFT
|
$278
/SF
|
1991
|
STONEBRIDGE ESTATES 1 ADD
|
|
800 NW 33rd Ave , Lauderhill
|
$375,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,090 SQFT
|
$344
/SF
|
1959
|
BROWARDALE 2ND ADD AMEN P
|
|
3461 NW 17th St , Lauderhill
|
$375,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
1,093 SQFT
|
$343
/SF
|
1964
|
WESTWOOD PARK SEC 3
|
|
1766 NW 34TH AVENUE , Lauderhill
|
$375,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
1,105 SQFT
|
$339
/SF
|
1965
|
WESTWOOD PARK DEC 2
|
|
2019 55th , Lauderhill
|
$385,000
|
3%
|
4 beds
|
2/1 baths
|
1,348 SQFT
|
$286
/SF
|
1991
|
STONEBRIDGE ESTATES 1 ADD
|
|
3280 NW 13th Court , Lauderhill
|
$385,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
900 SQFT
|
$428
/SF
|
1964
|
LARKDALE UNIT 2
|
|
4841 NW 19th Street , Lauderhill
|
$385,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,222 SQFT
|
$315
/SF
|
1971
|
FLAIR SUB NO 8
|
|
3481 NW 5th St , Lauderhill
|
$389,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
1,096 SQFT
|
$355
/SF
|
11975
|
NEW BROWARDALE 1ST ADD
|
|
901 NW 34th Ter , Lauderhill
|
$390,000
|
2%
|
3 beds
|
2 baths
|
766 SQFT
|
$509
/SF
|
1959
|
SUNRISE HEIGHTS
|
|
3361 NW 5th Pl , Lauderhill
|
$393,000
|
8%
|
4 beds
|
2 baths
|
1,502 SQFT
|
$262
/SF
|
1958
|
BROWARDALE 1ST ADDITION
|
|
3271 NW 16th Street , Lauderhill
|
$395,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
1,062 SQFT
|
$372
/SF
|
1965
|
JOHN F KENNEDY ESTATES SEC 1
|
|
3821 NW 4th Place , Lauderhill
|
$399,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,410 SQFT
|
$283
/SF
|
1957
|
GREENLEAF
|
|
3110 NW 5th Court , Lauderhill
|
$399,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
1,044 SQFT
|
$382
/SF
|
1959
|
WESTGATE HGTS
|