|
490 Tulip Tree Drive , Lake Worth
|
$269,900
|
|
3 beds
|
1 baths
|
1,095 SQFT
|
$246
/SF
|
1959
|
SAN CASTLE 3RD AND 4TH ADDS
|
|
806 B , Lake Worth Beach
|
$279,900
|
|
2 beds
|
1 baths
|
832 SQFT
|
$336
/SF
|
1926
|
LAKE WORTH TOWN OF
|
|
617 H , Lake Worth Beach
|
$284,000
|
5%
|
2 beds
|
1 baths
|
660 SQFT
|
$430
/SF
|
1955
|
LAKE WORTH TOWN OF
|
|
10860 Fairmont Village Drive , Lake Worth
|
$285,000
|
47%
|
3 beds
|
3 baths
|
2,595 SQFT
|
$110
/SF
|
1994
|
WYCLIFFE TR F
|
|
4548 Barclay Fair , Lake Worth
|
$285,000
|
8%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,995 SQFT
|
$143
/SF
|
1990
|
Wycliffe - Barclay
|
|
801 S C Street , Lake Worth Beach
|
$289,000
|
|
3 beds
|
1/1 baths
|
760 SQFT
|
$380
/SF
|
1948
|
LAKE WORTH TOWN OF
|
|
4362 Kensington Park Way , Lake Worth
|
$299,000
|
11%
|
3 beds
|
2 baths
|
2,192 SQFT
|
$136
/SF
|
1993
|
WYCLIFFE TR K
|
|
517 C , Lake Worth Beach
|
$299,900
|
|
2 beds
|
2 baths
|
988 SQFT
|
$304
/SF
|
1925
|
Town Of Lake Worth: Royal Poinciana
|
|
4610 Arlette , Lake Worth
|
$299,900
|
11%
|
2 beds
|
1 baths
|
832 SQFT
|
$360
/SF
|
1950
|
ARLETTE COURT
|
|
905 S F Street , Lake Worth Beach
|
$300,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
773 SQFT
|
$388
/SF
|
1958
|
LAKE WORTH TOWN OF
|
|
1005 12th , Lake Worth Beach
|
$300,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
1,090 SQFT
|
$275
/SF
|
1958
|
WHISPERING PALMS 5
|
|
1103 S F Street , Lake Worth Beach
|
$309,000
|
6%
|
2 beds
|
2 baths
|
780 SQFT
|
$396
/SF
|
1964
|
LAKE WORTH TOWN OF
|
|
824 F , Lake Worth
|
$310,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,165 SQFT
|
$266
/SF
|
1958
|
Town of Lake Worth
|
|
1418 S H Street , Lake Worth Beach
|
$319,500
|
13%
|
2 beds
|
1 baths
|
769 SQFT
|
$415
/SF
|
1959
|
WHISPERING PALMS 5
|
|
3652 Alexander , Lake Worth
|
$324,900
|
7%
|
2 beds
|
1 baths
|
676 SQFT
|
$481
/SF
|
1959
|
Mil Lake Estates
|
|
108 E , Lake Worth Beach
|
$329,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
922 SQFT
|
$357
/SF
|
1922
|
Town Of Lake Worth: Royal Poinciana
|
|
522 B , Lake Worth Beach
|
$329,000
|
5%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,080 SQFT
|
$305
/SF
|
1925
|
Town Of Lake Worth: Tropical Ridge
|
|
1103 F , Lake Worth Beach
|
$329,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
780 SQFT
|
$422
/SF
|
1964
|
LAKE WORTH TOWN OF
|
|
7275 Pine Manor Dr , Lake Worth
|
$329,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,345 SQFT
|
$245
/SF
|
1979
|
LUCERNE LAKES HOMES VILLA
|
|
926 S L Street , Lake Worth Beach
|
$330,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
768 SQFT
|
$430
/SF
|
1940
|
LAKE WORTH TOWN OF ADD 1
|