|
105 Harbor , Jupiter Island
|
$4,700,000
|
|
3 beds
|
2/1 baths
|
2,873 SQFT
|
$1,636
/SF
|
1988
|
JUPITER ISLAND
|
|
116 N Beach Road , Jupiter Island
|
$5,295,000
|
7%
|
3 beds
|
3 baths
|
2,226 SQFT
|
$2,379
/SF
|
1999
|
JUPITER ISLAND
|
|
162 N Beach Road , Jupiter Island
|
$5,500,000
|
17%
|
4 beds
|
3/1 baths
|
3,426 SQFT
|
$1,605
/SF
|
1985
|
JUPITER ISLAND
|
|
116 Beach , Jupiter Island
|
$5,750,000
|
|
3 beds
|
3 baths
|
2,226 SQFT
|
$2,583
/SF
|
1999
|
JUPITER ISLAND
|
|
134 N Beach Road , Hobe Sound
|
$5,900,000
|
10%
|
5 beds
|
5 baths
|
3,305 SQFT
|
$1,785
/SF
|
2005
|
JUPITER ISLAND
|
|
134 Beach , Hobe Sound
|
$5,900,000
|
10%
|
5 beds
|
5 baths
|
3,305 SQFT
|
$1,785
/SF
|
2005
|
JUPITER ISLAND
|
|
55 N Beach Rd , Jupiter Island
|
$7,900,000
|
|
7 beds
|
5 baths
|
3,081 SQFT
|
$2,564
/SF
|
1952
|
Jupiter Island
|
|
113 N Beach Road , Jupiter Island
|
$8,100,000
|
5%
|
4 beds
|
3 baths
|
3,468 SQFT
|
$2,336
/SF
|
1992
|
Jupiter Island
|
|
31 N Beach Road , Jupiter Island
|
$8,500,000
|
|
4 beds
|
2 baths
|
2,160 SQFT
|
$3,935
/SF
|
1976
|
BON AIR BEACH
|
|
113 Beach , Jupiter Island
|
$8,600,000
|
|
4 beds
|
3 baths
|
3,468 SQFT
|
$2,480
/SF
|
1992
|
Jupiter Island
|
|
55 Links Road , Jupiter Island
|
$11,800,000
|
|
4 beds
|
4/1 baths
|
3,938 SQFT
|
$2,996
/SF
|
1983
|
JUPITER ISLAND
|
|
44 S Beach Road , Jupiter Island
|
$12,750,000
|
15%
|
4 beds
|
3/1 baths
|
3,458 SQFT
|
$3,687
/SF
|
2023
|
PALM TRAIL SUBDIVISION
|
|
44 Beach , Jupiter Island
|
$13,400,000
|
10%
|
4 beds
|
3/1 baths
|
3,458 SQFT
|
$3,875
/SF
|
2023
|
PALM TRAIL SUBDIVISION
|
|
43 N Beach Rd , Jupiter Island
|
$16,900,000
|
10%
|
4 beds
|
5/1 baths
|
4,635 SQFT
|
$3,646
/SF
|
1960
|
Jupiter Island
|
|
12 N Beach Road , Jupiter Island
|
$16,995,000
|
|
5 beds
|
4/1 baths
|
5,478 SQFT
|
$3,102
/SF
|
2023
|
Jupiter Island Hobe Sound
|
|
12 Beach , Jupiter Island
|
$17,500,000
|
|
4 beds
|
4/1 baths
|
5,478 SQFT
|
$3,195
/SF
|
2025
|
Jupiter Island Hobe Sound
|
|
398 S Beach Road , Jupiter Island
|
$19,950,000
|
16%
|
5 beds
|
7/2 baths
|
7,653 SQFT
|
$2,607
/SF
|
1998
|
JUPITER ISLAND
|
|
100 Harbor Way , Jupiter Island
|
$20,900,000
|
11%
|
4 beds
|
7/2 baths
|
9,458 SQFT
|
$2,210
/SF
|
2003
|
NORTH BEACH ESTATES
|
|
19 N Beach Road , Jupiter Island
|
$22,500,000
|
1%
|
7 beds
|
7/1 baths
|
7,323 SQFT
|
$3,073
/SF
|
2006
|
BON AIR BEACH
|
|
19 Beach , Jupiter Island
|
$22,900,000
|
|
7 beds
|
7/1 baths
|
7,323 SQFT
|
$3,127
/SF
|
2006
|
BON AIR BEACH
|