|
2239 Sheridan St , Hollywood
|
$269,000
|
15%
|
2 beds
|
1 baths
|
542 SQFT
|
$496
/SF
|
1961
|
LIBERIA
|
|
6123 Call St , Hollywood
|
$320,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
1,080 SQFT
|
$296
/SF
|
1948
|
HOLLYWOOD BEACH HEIGHTS S
|
|
, Hollywood
|
$320,000
|
|
1 beds
|
1 baths
|
468 SQFT
|
$684
/SF
|
1944
|
Hollywood Park 4-19 B
|
|
5903 Mckinley St , Hollywood
|
$349,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
800 SQFT
|
$436
/SF
|
1954
|
Hollywood Country Estates
|
|
6791 Scott St , Hollywood
|
$350,000
|
15%
|
3 beds
|
2 baths
|
886 SQFT
|
$395
/SF
|
1958
|
DRIFTWOOD ACRES NO 2
|
|
6103 Monroe St , Hollywood
|
$350,000
|
2%
|
3 beds
|
2 baths
|
872 SQFT
|
$401
/SF
|
1954
|
CRESTHAVEN NO 2
|
|
2315 Harding Street , Hollywood
|
$351,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
646 SQFT
|
$543
/SF
|
1952
|
Hollywood Park
|
|
, Hollywood
|
$359,000
|
5%
|
2 beds
|
1 baths
|
1,098 SQFT
|
$327
/SF
|
1968
|
SHERIDAN LAKES CONDO HOUS
|
|
1410 N 69th Avenue , Hollywood
|
$365,000
|
10%
|
3 beds
|
1 baths
|
920 SQFT
|
$397
/SF
|
1959
|
BOULEVARD HEIGHTS SEC 4
|
|
3201 Abbott Ln , Hollywood
|
$370,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
1,098 SQFT
|
$337
/SF
|
1967
|
SHERIDAN LAKES CONDO HOUS
|
|
3034 Arthur Street , Hollywood
|
$375,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
979 SQFT
|
$383
/SF
|
1960
|
LAKEVIEW HEIGHTS NO 2
|
|
537 29th , Hollywood
|
$375,555
|
|
2 beds
|
1/1 baths
|
1,322 SQFT
|
$284
/SF
|
1955
|
CORONET PARK
|
|
521 S 24th Avenue , Hollywood
|
$379,000
|
5%
|
3 beds
|
2 baths
|
780 SQFT
|
$486
/SF
|
1924
|
HOLLYWOOD LITTLE RANCHES
|
|
5630 Farragut St , Hollywood
|
$379,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
854 SQFT
|
$444
/SF
|
1954
|
Playland Estates Sec 1 34
|
|
6034 Fillmore St , Hollywood
|
$380,000
|
11%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,033 SQFT
|
$368
/SF
|
1951
|
D C MEESE PLAT
|
|
5829 Hayes Street , Hollywood
|
$385,000
|
|
2 beds
|
1 baths
|
830 SQFT
|
$464
/SF
|
1955
|
Hollywood Beach Heights S
|
|
2210 Roosevelt St , Hollywood
|
$386,500
|
|
2 beds
|
1 baths
|
812 SQFT
|
$476
/SF
|
1955
|
HOLLYWOOD PARK
|
|
5832 Polk St , Hollywood
|
$390,000
|
|
4 beds
|
5 baths
|
1,166 SQFT
|
$334
/SF
|
1952
|
HOLLYWOOD BEACH GARDENS
|
|
6137 Garfield St , Hollywood
|
$395,000
|
3%
|
2 beds
|
1 baths
|
936 SQFT
|
$422
/SF
|
1955
|
HOLLYWOOD BEACH HEIGHTS S
|
|
2503 Scott Street , Hollywood
|
$397,000
|
|
3 beds
|
1 baths
|
963 SQFT
|
$412
/SF
|
1952
|
HOLLYWOOD PARK
|