Eng
ENG
305-494-1767
Apply Filters
0 to 20 results of 241
Development/Subvision
2614 W 8th Ct , Hialeah
$370,000
11%
3
beds
2
baths
1,881 SQFT
$197
/SF
1972
HIALEAH HOMESITES
3001 NW 56th St , Miami
$385,000
9%
2
beds
1
baths
795 SQFT
$484
/SF
1960
HIALEAH HEIGHTS
2961 NW 59th St , Miami
$399,999
3
beds
2
baths
1,120 SQFT
$357
/SF
1960
HIALEAH HEIGHTS
2760 NW 58th St , Miami
$425,000
2
beds
1
baths
851 SQFT
$499
/SF
1977
HIALEAH HEIGHTS
1734 W 57th Ter , Hialeah
$445,000
3
beds
2
baths
1,093 SQFT
$407
/SF
1979
PARK VILLAS TOWNHOUSES SE
805 W 79th Pl , Hialeah
$445,000
2
beds
1/1
baths
1,278 SQFT
$348
/SF
1971
BRADLEY ESTATES
, Hialeah
$450,000
5%
2
beds
1
baths
720 SQFT
$625
/SF
1949
HIALEAH 16 ADDN AMD & REV
890 E 52nd St , Hialeah
$450,000
2
beds
1
baths
1,080 SQFT
$417
/SF
1952
INGLESIDE PARK 1ST ADDN,INGLESIDE PARK
50 E 44th St , Hialeah
$480,000
3
beds
1
baths
900 SQFT
$533
/SF
1951
BRADLEY MANOR
4118 E 10th Ct , Hialeah
$495,000
5%
3
beds
2
baths
1,260 SQFT
$393
/SF
1947
INGLESIDE PARK
17523 NW 66th Ct , Hialeah
$499,000
3
beds
2
baths
1,612 SQFT
$310
/SF
1988
THE MOORS TOWNHOUSES
4300 W 10th Court , Hialeah
$515,000
3
beds
1/1
baths
1,656 SQFT
$311
/SF
1977
MANGO HILL
533 E 23rd St , Hialeah
$515,000
3
beds
2
baths
1,488 SQFT
$346
/SF
1949
HIALEAH 6TH ADDN
, Hialeah
$520,000
3%
3
beds
2/1
baths
1,708 SQFT
$304
/SF
2020
AQUABELLA NORTH REPLAT
5340 E 4th Ave , Hialeah
$525,000
3
beds
2
baths
1,240 SQFT
$423
/SF
1953
JAI-ALAI HEIGHTS 1ST ADDN
685 SE Park Dr , Hialeah
$525,000
9%
3
beds
1/1
baths
1,000 SQFT
$525
/SF
1957
HIALEAH PK
19903 NW 67th Ct , Hialeah
$529,000
3
beds
2
baths
1,348 SQFT
$392
/SF
1987
COUNTRY LAKE HOMES 2ND AD
8359 NW 189th St Rd , Hialeah
$529,900
2
beds
2
baths
1,357 SQFT
$390
/SF
1990
ANGELICA GARDENS AT LAKES
1185 W 32nd St , Hialeah
$538,890
4
beds
2
baths
1,483 SQFT
$363
/SF
1957
SEL-CLAR MANORS
841 Hialeah Dr , Hialeah
$539,000
3
beds
1
baths
943 SQFT
$572
/SF
1949
ESSEX VILLAGE-THIRD ADDIT
1
2
3
4
5
...
13
Next
>>
Steve Samuels
Broker
305-494-1767
Email Steve
WhatsApp
Viber