|
113 52nd Ct , Deerfield Beach
|
$250,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,440 SQFT
|
$174
/SF
|
1978
|
Highland Meadows Estates
|
|
5116 4th Ave , Deerfield Beach
|
$264,900
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,654 SQFT
|
$160
/SF
|
2002
|
Highland Meadows Estates
|
|
1995 SW 15th Pl , Deerfield Beach
|
$264,900
|
5%
|
2 beds
|
2 baths
|
1,182 SQFT
|
$224
/SF
|
1979
|
MEADOWS OF CRYSTAL LAKE
|
|
410 SW Natura Ave , Deerfield Beach
|
$275,000
|
|
2 beds
|
1/1 baths
|
1,280 SQFT
|
$215
/SF
|
1975
|
Natura
|
|
5347 1st Way , Deerfield Beach
|
$289,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,511 SQFT
|
$191
/SF
|
2006
|
Highland Meadows Estates
|
|
2613 SW Natura Avenue , Deerfield Beach
|
$289,500
|
9%
|
2 beds
|
2 baths
|
1,216 SQFT
|
$238
/SF
|
1974
|
Natura
|
|
4460 NW 13th Avenue , Deerfield Beach
|
$295,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,179 SQFT
|
$250
/SF
|
1968
|
CRYSTAL LAKE VILLAS
|
|
5320 NE 8th Ave , Deerfield Beach
|
$299,900
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,206 SQFT
|
$249
/SF
|
1972
|
PARK MANOR FIRST ADD
|
|
1760 49th St , Deerfield Beach
|
$305,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,525 SQFT
|
$200
/SF
|
1975
|
Crystal Lake 4th Sec 66-1
|
|
4491 NW 1st Terrace , Deerfield Beach
|
$309,000
|
6%
|
2 beds
|
1 baths
|
925 SQFT
|
$334
/SF
|
1974
|
SPRING LAKE VILLAS
|
|
2377 SW 16th Drive , Deerfield Beach
|
$313,900
|
9%
|
2 beds
|
2 baths
|
1,358 SQFT
|
$231
/SF
|
1979
|
The Meadows Of Crystal Lake
|
|
1040 49th Ct , Deerfield Beach
|
$315,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,642 SQFT
|
$192
/SF
|
1975
|
Crystal Lake 4th Sec 66-1
|
|
4491 1st , Deerfield Beach
|
$319,000
|
3%
|
2 beds
|
1 baths
|
925 SQFT
|
$345
/SF
|
1974
|
SPRING LAKE VILLAS
|
|
1687 20th , Deerfield Beach
|
$319,500
|
4%
|
3 beds
|
2 baths
|
1,422 SQFT
|
$225
/SF
|
1979
|
MEADOWS OF CRYSTAL LAKE
|
|
2615 Natura , Deerfield Beach
|
$326,000
|
|
3 beds
|
2 baths
|
1,131 SQFT
|
$288
/SF
|
1975
|
Natura
|
|
4340 NW 13th Avenue , Deerfield Beach
|
$329,900
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,179 SQFT
|
$280
/SF
|
1970
|
CRYSTAL LAKE VILLAS
|
|
1591 SW 23rd Way , Deerfield Beach
|
$340,000
|
5%
|
2 beds
|
2 baths
|
1,470 SQFT
|
$231
/SF
|
1979
|
MEADOWS OF CRYSTAL LAKE
|
|
4346 NW 4th Avenue , Deerfield Beach
|
$349,900
|
|
4 beds
|
2/1 baths
|
1,445 SQFT
|
$242
/SF
|
1980
|
LAKE ISLAND
|
|
1211 NW 44th Street , Deerfield Beach
|
$349,900
|
2%
|
2 beds
|
2 baths
|
1,467 SQFT
|
$239
/SF
|
1975
|
CRYSTAL LAKE VILLAS
|
|
, Deerfield Beach
|
$359,000
|
|
2 beds
|
2 baths
|
1,364 SQFT
|
$263
/SF
|
1977
|
Crystal Lake 4th Sec 66-1
|